Слайд 1

Описание на слайд 1

Слайд 2

Описание на слайд 2

Слайд 3

Описание на слайд 3

Слайд 4

Описание на слайд 4

Слайд 5

Описание на слайд 5

Слайд 6

Описание на слайд 6

Слайд 7

Описание на слайд 7

Отборите на ПГТС „Арх. Йордан Миланов“ се класираха за национален кръг на състезанието „Най-добър млад строител“.

54277857 1210072902489733 6266596866729705472 o

На 07 и 08 март участниците от София, Пловдив, Пазарджик, Перник и Благоевград взеха участие в състезанието „Най-добър млад строител“. Участниците се състезаваха в следните дисциплини

-          Мазилки, шпакловки и бояджийски работи

-          Облицовки и настилки

-          Сухо строителство

-          Зидария

53461654 1210073965822960 7643164336415834112 o

53487526 1210073139156376 4417544709145100288 o

53517173 1210072779156412 5829955690961043456 o

53528463 1210074119156278 4061962086081626112 o

53540933 1208148399348850 7093349964943720448 o

53608558 1210074089156281 5251484434401591296 o

53746393 1210074039156286 9196489419937284096 o

53792592 1210072462489777 8718696092331409408 o

54256519 1210072992489724 8463763876071079936 o

54514259 1210074135822943 2411117803009474560 o

В националния кръг на състезанието участват класираните на първо и второ място. Класирането по дисциплини е следното:

Мазилки , шпакловки и бояджийски работи

-          Първо място – Йоана Стефанова от СГСАГ „Христо Ботев“- гр. София

-          Второ място- Аника Юлиянова Методиева от ПГТС „Арх. Йордан Миланов“- гр. Перник

-          Трето място- Димитрина Костадинова Ресенска от ПГСАГ „Васил Левски“- гр. Благоевград

Облицовки и настилки

-          Първо място- Георги Данаилов Събев от ПГСТ „Пеньо Пенев“- гр. Пловдив

-          Второ място- Владимир Ваньов Петров от ПГТС „Арх. Йордан Миланов“- гр. Перник

-          Костадин Даниелов Томаниев от ПГСАГ „Васил Левски“- гр. Благоевград

Зидария

-          Първо място- Валентин Иванов Божков и Виктор Лъчезарев Бонев от ПГСА гр. Пазарджик

-          Второ място- Боян Динков Боянов и Алекзандър Александров Станков от ПГТС „Арх. Йордан Миланов“

-          Трето място- Георги Кирилов Митрев и Севгин Ахмедов Камбуров от ПГСАГ „Васил Левски Благоевград“

Сухо строителство

-          Първо място- Станимир Спартаков Чолаков и Албен Емилов Таратаев от ПГСА гр. Пазарджик

-          Второ място- Сабри Мехмед Тосуз и Николета Добромирова Колева от ПГАСГ „Арх. Камен Петков“ гр. Пловдив

-          Трето място- Станислав Милев и Илиян Стойков от СГСАГ “ Христо Ботев“ гр. София

Отборно класиране

Първо място- ПГТС „Арх. Йордан Миланов“- гр. Перник и ПГСА гр. Пазарджик – 30 т.

Второ място – СГСАГ „Христо Ботев“- гр. София- 28 т.

Трето място – ПГСАГ „Васил Левски“- гр. Благоевград- 26 т.

Четвърто място- ПГАСГ „Арх. Камен Петков“- гр. Пловдив- 24т.

Пето място- ПГСТ „Пеньо Пенев“ гр. Пловдив – 22 т.

Наградите, плакетите и грамотите бяха връчени на официалното закриване на състезанието от Началника на РУО-гр. Перник- г-жа Ваня Коконова и Старши експерт от професионално образование Росица Симеонова. Бяха връчени грамоти и подаръци от Мегахим и Винербергер и Кнауф.

53274758 1210075465822810 4357079657040838656 o

53303491 1210075702489453 7523979986089279488 o

53465060 1210075502489473 4277278069464498176 o

53485341 1210076262489397 5340736036655857664 o

53523379 1210076242489399 5092999956495597568 o

53581815 1210075652489458 9140860037151850496 o

53762072 1210075792489444 7547445260738101248 o

53781351 1210075225822834 2496100645858181120 o

53822743 1210075175822839 40478245698666496 o

54525578 1210075899156100 4058446045464494080 o

Кой е тук

В момента има 259  гости и няма потребители и в сайта

Календар

Please update your Flash Player to view content.
Europe, Sofia